درباره ما

در عصر اطلاعات و ارتباطات از جمله موضوعات مهم و اساسی وجود دانش و اطلاعات کافی قبل از هرگونه تصمیم گیری می باشد. خواه این اطلاعات به منظور سفری کوتاه مدت، بلند مدت، سرمایه گذاری، اقامت، خرید ملک، امور تحصیلی و سایر موضوعات مرتبط با نقشه راه زندگی هر فرد باشد. و یا به منظور دریافت اطلاعات برای تصمیم سازی و نگاه به آینده باشد.

توران پارس

بی شک فردی که مطالعات پیرامونی کاملتری داشته باشد، با ریسک کمتری مواجه خواهد شد. وجود اطلاعات منظم و دسته بندی شده نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است، تحلیل های فردی، خاطرات، سفر نامه ها، دل نوشته ها و … نه تنها به داشته های اطلاعاتی ما کمک نمی کند، بلکه موجب سردرگمی و بهم ریختگی خواهد شد.
با این رویکرد و با هدف آشنا نمودن ایرانیان عزیز با استعدادهای کشور ترکیه ( دانشگاهها، مدارس، مناطق گردشگری، غذا، صنایع دستی، اقوام، فرصت های سرمایه گذاری، اقامت و …)

شرکت علم آوران کاسپین (دانش بنیان) به شماره ثبت ۴۵۶۰۳۲ و شناسه ملی ۱۴۰۰۴۱۵۲۷۱۱

به منظور بهره مندی کلیه هموطنان گرامی، شناخت و معرفی فرصت های گردشگری کشور عزیزمان ایران و کشور ترکیه اقدام به راه اندازی سامانه ای با عنوان “توران پارس نمود.این سامانه به عنوان جامع ترین سامانه تخصصی اطلاع رسانی ایران و ترکیه در زمینه فرصت های تحصیلی، اقامت و سرمایه گذاری مشترک در دو کشور، شناخت فرصت های شغلی و ایجاد کسب و کارهای مبتنی بر نوآوری و کارآفرینی مشغول به فعالیت می باشد.

بیشتر بدانیم

آیا تا کنون به ترکیه سفر کرده اید؟

سفر شما با تور و با هدف گردشگری؟

ویا سفری به منظور سرمایه گذاری، امور اداری مهاجرت و خرید ملک داشتید؟

اقامت شما برای چند روز بوده؟

حتما با کوهی از هزینه ها مواجه شدید و نگران تنظیم بودجه خود بودید.

بسیاری از هم وطنان هنگام مهاجرت به ترکیه با مشکلات عدیده ای رو به رو هستند ، این مشکلات از بدو ورود به کشور ترکیه در فرودگاه شروع می شود . موضوعات کوچکی که شاید به نظر اهمیتی نداشته باشند، اما بیشترین فشار عصبی را به مسافرین وارد میکند. حمل و نقل فرودگاهی، ارتباطات، اینترنت، تهیه مکان های اقامتی مناسب و درخور شان مسافران محترم و هزاران موضوع دیگر که هزینه های زیادی را به هم وطنان محترم تحمیل میکند.
گروه مشاورین توران پارس با سال ها تجربه به عنوان راه حل مناسب حافظ منافع مالی با مدیریت زمان در خدمت شما عزیزان می باشند.
محل اقامت خود را از ایران متناسب با بودجه خود انتخاب کنید، امور اداری خود را از ایران مدیریت کنید، ملاقات های خود را با سازمانها، شرمای تجاری و … بدون سفر و از ایران مدیریت کنید و بدون هیچگونه استرس در هنگام مراجعه به آنکارا با همکاران ما و به صورت رایگان به محل اقامت خود منتقل شوید . در تمام شبانه روز مشاوران و همکاران ما در خدمت شما خواهند بود تا بتوانیم سفر بیاد ماندنی و سرمایه گذاری مطئن برای شما ایجاد کنیم. گروه مشاورین ما کارشناس، کارگزار و نماینده شما در آنکار هستند.

معتقدیم که شفافیت در ارائه خدمات و دریافت کارمزد و هزینه های احتمالی از جمله موضوعاتی است که هموطنان محترم را نگران میکند و این مهم از آنجا صورت گرفته که متاسفانه !!!

با توجه به اصل شفافیت خدمات ما مشخص با دسته بندی از ابتدا تا انتها صورت پذیرفته و در خاتمه کار مشتریان نسبت به تسویه حساب اقدام خواهند نمود.

این شیوه نه تنها مشتریان ما را از نگرانی رها می سازد بلکه مهمتر از آن این است که میتوانند مدیریت مالی داشته باشند و در ابتدای هر اقدام با واقعیت هزینه ها آشنا شوند.

نکته دیگر اینکه بسیار با این موضوع مواجه شدیم که اطلاعات غلط موجب گردیده با تصورات واهی هموطنان محترم فریب خورده و متاسفانه مجبور به عقب گرد و … شده که مشکلات بسیار زیادی را ایجاد نموده

گروه کارشناسان توران پارس :

فرشادسرهندی

فرشادسرهندی

مشاور مدیرعامل و مدیر IT

کارشناس نرم افزار کامپیوتر

متخصص IT و فضای مجازی

مشاهده کامل رزومه

پریا فتحعلی

پریا فتحعلی

مدیر داخلی و منابع انسانی

مدیر داخلی و مشاور ارشد

مشاور تحصیلی و اقامتی

مشاهده کامل رزومه

فرشاد حاتمی کیا

فرشاد حاتمی کیا

کارشناس بهینه سازی سایت

متخصص بهینه سازی سایت

کارشناس شبکه های اجتماعی

مشاهده کامل رزومه

گندم آزاد

گندم آزاد

مسئول تورهای دانشجوئی

کارشناس امور دانشجویی

کارشناس امور تفریحی، گردشگری

مشاهده کامل رزومه

امیر معتمد نیا

امیر معتمد نیا

مشاور و پشتیبان آموزشی

کارشناس آموزشی

مشاور و پشتیبان آموزشی

مشاهده کامل رزومه

چند توصیه جدی مدیریت :

قبل از هر اقدام حتما با اهل فن مشورت کنید.

قبل از مشورت حتما مشاور خود را بشناسید.

سعی کنید با دید باز و با گروه مشاوران که دست اندکار هستند مشورت کنید، توجه داشته باشید برداشت های فردی گرفته شده از سفرنامه ها، دل نوشته ها و موارد شخصی است که نمی توان نسخه جمعی پیچیده شود.

به یاد داشته باشید که هزینه مشاوره به مراتب کمتراز تنها یک اشتباه است چه رسد به اشتباهات پی درپی ( قابل توجه افردای که به هوش مالی توجه ندارند)

مثالی بسیار ساده ولی پر هزینه: فردی برای رفتن به مراکز مختلف از همسفران و یا افراد نسبتا آشنا جویای معرفی چند مرکز خرید و یا اداری میشود. افراد متناسب با سلیقه های شخصی و مسیرهای انتخاب شده و زمانهای مورد نظر خود مراکز را معرفی میکنند و انشاالله هدف ایشان انحراف و یا … نمی باشد. و شما برای رفتن به این مراکز اولین هزینه ای که پرداخت خواهید کرد هزینه تاکسی است. توجه داشته باشید موضوع حمل و نقل در ترکیه با هزینه های متفاوت صورت میپذیرد و شما میتوانید با مدیریت زمان و بابت ورودی ۵.۶ لیر است که با نرخ امروز  (اردیبهشت ۱۴۰۰) حدود ۱۵ هزارتومان خواهد شد و از نزدیکترین و دورترین آن حداقل ۱۲ تا ۵۰ لیر (۳۵ تا ۱۵۰ هزار تومان) در هر روز چند بار جابجا میشوید؟

توران پارس مشاور مطمئن شما…

منوچهر صادقیان