مرکز خرید

بهترین مراکز خرید در استانبول

مرکز خرید می تواند به عنوان یک ایده بسیار عالی و جوان در ترکیه در نظر گرفته شود ، زیرا تاریخ افتتاح آن ها فقط به اواخر دهه 80 بر می گردد. با این حال ، هنگامی که بازارها برای خرید ظاهر شدند ، ترک ها از آن ها استقبال کردند. در مطلب زیر می توانید برخی از بزرگترین و جالبترین مراکز خرید در استانبول را پیدا کنید و با آن ها آشنا شوید.معمولا این مراکز خرید به ایستگاه اتوبوس و تاکسی و مترو نزدیک هستند ، بنابراین با اتوبوس ، مترو یا تاکسی بسیار راحت می توان از آن ها استفاده کرد.همچنین از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز هستند.

آکرمکز Akmerkez

Akmerkez در اتیلر ، محله ای از منطقه Beşiktaş و یکی از مناطق مورد علاقه در بین مردم استانبول قرار دارد. همچنین نزدیک به محله های تجاری لونت و ماسلاک است. این مرکز خرید چهار طبقه با تقریبا 250 فروشگاه مساحت 180.000 متر مربع را در بر می گیرد. به لطف خدمات حمل و نقل رایگان آنها و نزدیکی محلات و هتل های محدود ، می توان به راحتی گردشگران و افراد محلی را در این منطقه  را به گردش و دیدن این مرکز برد.این مرکز خرید در دسامبر سال 1993 افتتاح شد و هر روز بین 10 صبح و 10 شب باز است.

Akmerkez در سال 1995 توسط ICSC بهترین مرکز خرید در اروپا و در سال 1996 به عنوان بهترین مرکز خرید در جهان شناخته شد ، علاوه بر این ، جایزه بین المللی طراحی و توسعه را نیز دریافت کرد. Akmerkez یک مرکز خرید بی نظیر است ، زیرا هیچ مرکز خرید دیگری در جهان هیچکدام از این عناوین را در اختیار ندارد. در سال 2010 ، جوایز مالکیت تجاری اروپا جوایز آکومرکز برای بهترین طراحی داخلی جایزه گرفت.

پارک Istinye

پارک Istinye واقع در محله Istinye و منطقه Sarıyer ، ابعاد جدیدی را برای خرید در استانبول به ارمغان آورده است. این مرکز خرید با مساحت 242.000 متر مربع ، انواع بخش های داخلی سقف با فضای باز و شیشه ای است و مانند پارک مرکزی سبز، مرکز تفریحی بچه ها به متراژ 1.500 متر مربع ، کلوپ ورزشی تفریحی Hillside را ارائه می دهد و فروشگاه های خرید با الهام از معماری تاریخی ترکیه – و 12 سالن فیلم که یکی از آنها IMAX 3D است.

کانیون

یک مرکز خرید چهار طبقه که در منطقه مالی لونت واقع شده است ، این مرکز 37.500 متر مربع دارای 160 فروشگاه است که در بین آنها بهترین مارک های ترکیه و جهان ، رستوران هایی با غذاهای لذیذ ، کافه ها ، یک کلوپ و سالن های ورزشی در آن قرار دارد. کانیون در بخش “تجاری ساخته شده” جایزه نقد معماری Cityscape 2006 را نیز دریافت کرد.

City’s

اگر زیاد اهل مد هستید باید این مرکز خرید را در Nişantaşı ، بخشی از منطقه Şişli و نزدیک به Taksim ببینید. City’s یک مرکز خرید است که با بافت تاریخی هم ادغام شده است . مفهوم city’s به عنوان یک مرکز سبک زندگی توصیف شده است. مطمئناً با توجه به تنوع فروشگاه ها ، کافه ها ، رستوران ها و خدمات حیاتی 6 ساعته و پارکینگ شش طبقه ای که به منطقه پرجمعیت ارائه می دهد ، سزاوار این عنوان شیک است.

Nişantaşı

در اواسط قرن 19 ، سلطان عبدالملید اول زندگی مناسب و معقول را در نیسانتاشی آغاز کرد. امروز ، Nişantaşı دارای سومین جامعه بزرگ ساکنان خارجی در استانبول و یک خرید شیک و یک منطقه مسکونی در مقیاس بالا است.

Forum Istanbul

به هر آنچه که نیاز دارید ، تقریباً  می توانید آن را در Forum Istanbul پیدا کنید. این مرکز خرید اولین فعالیت خود را در سال 2009 آغلز کرد و در زمینی عظیم به متراژ 495.000 متر مربع ساخته شده است. حدود 8000 متر مربع از آن توسط اولین آکواریوم غول پیکر ترکیه Turkuazoo و اولین موزه یخ ، Magic Ice (اشغال جادویی) اشغال شده است.

مرکز خرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *