وبلاگ - آخرین اخبار
رستوران

مقدمه

مسافران ترکیه اغلب ازمیر را به عنوان نقطه شروع برای رسیدن به ویرانه و دیدنی های معروف در افسس در نظر می گیرند،اما از رستوران های ترکیه که بعضی در کنار دریای اژه است نباید غافل شوید. موقعیت مکانی آن باعث می شود غذاهای دریایی بسیار خوبی داشته باشد و طعم های بی نظیر غذا های مدیترانه ای و غذاهای ترکی آن معروف است. از غذاهای سنتی و شیرین گرفته تا شیرینی های دلپذیر ، ازمیر همه این موارد را دارد. در اینجا انتخاب های عالی برای صرف ناهار در ازمیر آورده شده است.

آکینین یری

در فاصله کمی از ازمیر در قلب ازمیر قرار گرفته است ، قطعاً آکینین یری را نباید از دست بدهید.در مسیررستوران با گذر از مناظر ساحلی زیبا ، از رانندگی لذت ببرید و خود را برای آنچه ممکن است یکی از بهترین وعده های غذایی شما تا کنون باشد ، آماده کنید. این رستوران به عنوان بهترین رستوران غذاهای دریایی ازمیر و حتی در تمام ترکیه توسط برخی از نظر دهندگان بهترین رستوران معرفی شده است.

رستوران دنیز

دنیز ازمیر ، رستوران عالی در  غذاهای دریایی است که نامی شایسته برای خودش رقم زده است. رستوران دنیز در سال ۱۹۸۱ افتتاح شد و از آن زمان یکی از رستوران های ازمیر بوده است. جو بسیار ظریف است اما به هیچ وجه خسته کننده نیست و قرار گرفتن رستوران ها بر روی آب منظره ای خیره کننده از دریای اژه ارائه می دهد. شما حتما باید برای شام مراجعه کنید یا زمانی که خورشید غروب می کند چون یک تجربه فراموش نشدنی است. وعده غذایی شما به احتمال زیاد با نان و زیتون های سنتی شروع می شود ، یا غذاهای مختلفی مانند بادمجان کبابی و ماهی همیشه تازه سرو می شود.

کباب آبدار را در Güler Ocakbaşı Harbiye بچشید

این رستوران کوره دنج از همان زمان افتتاح در سال ۱۹۸۱ توسط همین خانواده اداره شده است. بیشتر گوشت ها مستقیماً از مزرعه خانوادگی آنها تهیه می شوند و افراد محلی می گویند که مطلقاً همه چیزهای موجود در این منو جالب است. نکته ویژه: آنها به خاطر کباب fıstıklı (کباب با پسته) مشهور هستند.

رستوران آسیتان

آسیتان غذاهای خوشمزه عثمانی را سرو می کند. آنها از دستور العمل های اصلی و روش های پخت و پزخاصی استفاده می کنند تا میهمانان بتوانند غذاهای باکیفیتی را که ۵۰۰ سال پیش مردم محلی لذت می بردند به مشتریان ارائه دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *