MarcelWhiteStar

دانلود داستان کوتاه Marcel and the White Star

Marcel is a French mouse. He lives on a beautiful old boat in Paris. (His home is under the kitchen floor.) He likes books, restaurants and old films. He likes the opera, too.One evening in June, Marcel finishes a detective story. Then he goes to have dinner with some friends. They live in the metro station at the Louvre.
دانلود کتاب Cracking the GRE with 4 Practice Tests

دانلود کتاب Cracking the GRE with 4 Practice Tests

بررسی کامل مباحث GRE و تمرینات اضافی ، تمام مقدماتی را که برای آزمون GRE نیاز دارید در این کتاب بدست آورید.
دانلود 320 SAT Math Problems

دانلود کتاب 320 SAT Math Problems

,
"320 SAT Math Problems" موثرترین نکات ، ترفندها و تاکتیک ها را از دکتر استیو وارنر ، استاد ریاضی و مربی ریاضی SAT به شما ارائه می دهد که دانشجویانش برای دسترسی به این استراتژی های منحصر به فرد و روش های قدرتمند آموزش ، هر ساعت 500 دلار به او می پردازند.
دانلود کتاب McGraw Hill's SAT

دانلود کتاب McGraw Hill's SAT

, ,
SAT مک گرا-هیل اکنون به بخش های جدیدی مجهز شده است تا نیاز شما را بهتر برآورده سازد. این راهنما مهارت های مختلف را که برای کمک به شما در حل هر مشکل SAT آموزش می دهد.
The Ultimate Guide to SAT Grammar – Erica Meltzer

دانلود کتاب The Ultimate Guide to SAT

, , ,
ویرایش چهارم The Ultimate Guide to SAT Grammar پوشش جامعی از کلیه دستور زبان و بلاغت های آزمایش شده در SAT Writing and Test Language را ارائه می دهد. ده ها تمرین به دانش آموزان کمک می کند
Essay-Official-SAT-book

دانلود کتاب Essay Official SAT

,
این کتاب راهنمای مطالعه رسمی SAT شامل 4 آزمون SAT General  است که توسط طراح آزمون ایجاد شده است. به عنوان بخشی از تعهد کالج بورد به شفافیت ، هر چهار آزمون آزمایشی در وب سایت کالج بورد موجود است ، اما مطالعه این کتاب SAT General تنها برای یادگیری به همراه بیش از 300 صفحه دستورالعمل ، راهنما و آزمون اضافی می باشد.
College Pandas SAT Writing

دانلود کتاب The College Pandas SAT Math

,
این کتاب همه چیزهایی را که باید برای بخش نگارش SAT بدانید ، از ساده ترین تا پیشرفته ترین قانون دستور زبان ، آورده شده است. بر خلاف اکثر کتاب های مقدماتی آزمون ، این کتاب واقعاً دانش آموزی  را هدف قرار میدهد.