نمایشگاه طلا و جواهر ترکیه

یکی از مشهورترین نمایشگاه های دنیا نمایشگاه طلـا و جواهر استانبول می باشد که نقش زیادی  در ایجاد ارتباطات تجاری و همچنین ارائه‌ی محصولات جدید دارد. نمایشگاه طلا و جواهر استانبول مکانی ایده‌آل جهت ارائه‌ی محصولات به حرفه‌ای‌های صنعت طلا و جواهر از سرتاسر دنیا شناخته می‌شود.

کشور ترکیه در میان 5 کشور برتر صنعت طلا و جواهر از نظر تولید و صادرات قرار دارد و هر سال 2 میلیادر طلا و جواهر از ترکیه به کشورهای دیگر صادر می‌شود. در این نمایشگاه بیش از 1200 تولید کننده داخلی و خارجی از کشورهای چین، ایران، روسیه، هند، ایتالیا و… شرکت می‌کنند و محصولات خود را به‌نمایش می‌گذارند. شایان ذکر است که سهم قابل توجهی از محصولات ارائه شده متعلق به ایران، روسیه و عراق می‌باشد.

امسال چهل و هفتمین دوره نمایشگاه طلا و جواهر استانبول ۱۱- ۱۴ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۹ به ۲۲ مهر ماه ۹۷ ) در مرکز نمایشگاهی سی ان آر استانبول برگزار خواهد شد. توصیه می‌شود اگر علاقه‌مند به این صنعت پر زرق و برق هستید، نمایشگاه طلا و جواهرات را در تور استانبول از دست ندهید.

مکان برگذاری نمایشگاه
نمایشگاه طلا و جـواهر استانبول در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی CNR استانبول ترکیه برگزار می گردد که فاصله ای بسیار نزدیک با فرودگاه بین‌المللی آتاتورک (۲ دقیقه از نزدیکترین سالن) دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *