وبلاگ - آخرین اخبار
مراکز خرید آنکارا

مراکز خرید آنکارا کجا هستند ؟ معمولا گردشگران آنکارا مایلند از فروشگاه های قدیمی در چیکریکچیار یوکوشو دیدن کنند. خیابان مسگران ) محبوبیت زیادی دارد و بسیاری از اشیای جالب قدیمی و جدید را می توان در این جا یافت مثل جواهرات ،فرش ،لباس، عتیقه جات و کارهای سوزن دوزی شده. با رفتن به بالای تپه به سمت دروازه ارگ، می توانید مغازه های جالب بسیاری را ببینید که ادویه جات، میوه های خشک شده، آجیل و هر نوع محصول دیگری را می فروشند. مراکز خرید مدرن آنکارا بیشتر در کیزیای و در خیابان تونالی هیلمی واقع در چانکایا یافت می شوند. این منطقه شامل بازار مدرن کاروم  و همچنین برج آتا کوله در چان کایا می باشد. از بالای آتا کوله در ارتفاع ۱۲۵ متری، منظره باشکوهی بر فراز تمام شهر وجود دارد. رستوران چرخانی نیز وجود دارد که در آن میتوان به شکل آسوده تری از کل چشم انداز لذت برد.

با توران پارس باشید تا مراکز خرید آنکارا را به شما معرفی کنیم:

 مرکز خرید پانورا  (PANORA Shopping Mall)

برج پانورا از مراکز خرید آنکاراست که کاربرد چندگانه دارد. این مرکز خرید را ، شرکت معماری آنکوگلو به سبک ترکی طراحی کرده و در سال ۲۰۰۸ افتتاح شده است. در برج پانورا در آنکارا مرکز خرید و مجتمع مسکونی قراردارد. مساحت این مرکز خرید حدود ۴۰ هزار متر مربع است. در این مرکز، خرید اجناس مارک دار به قیمت مناسب امکان پذیر است.

 

مرکز خرید سپا  (Cepa Shopping Mall)

مرکز خرید سپا مساحتی حدود ۱۶۰ هزار متر مربع را دارد. بزرگترین فست فود ترکیه و اولین شعبه کارفور ، فروشگاه های بین المللی فرانسوی ، با دو طبقه ، در این بازار قرار دارد. این مرکز خرید نیز در جاده اسکی شهر آنکارا در حومه شهر قرار دارد. اگر به دنبال خریدی با قیمت مناسب هستید، پیشنهاد می کنیم از این مرکز خرید دیدن کنید.

 

 مرکز خرید کنت پارک (Kent Park Shopping Centre)

از دیگر مراکز خرید آنکارا ، مرکز خرید کنت پارک با وسعت ۲۰۰ هزار متر مربع است که در کنار مرکز خرید سپا ( CEPA Center) در جاده اسکی شهر آنکارا واقع شده و ۲۳۰ مغازه با اجناس مختلف و متنوع و یک مرکز تفریحی دارد.

پیشنهاد توران پارس :۲۲ مکان دیدنی شهر آنکارا

 بازار عتیقه فروش ها (Antique Mall)

بازار عتیقه فروش ها در آنکارا مشتریان خاص خود را دارد. در این مکان، تعداد زیادی دلال عتیقه و مسگر حضور دارند. منطقه سیکریکسیلار یوکوسو در نزدیکی منطقه یولوس قرار دارد و منطقه بسیار قدیمی و معروف در زمینه فروش عتیقه جات در آنکارا است.

مرکز خرید کاروم (Karum Shopping Mall)

مرکز تجاری کاروم با ۶۲ هزار مترمربع زیر بنا ، ۹ طبقه دارد ؛ ۳ طبقه همکف ، اول، دوم، مرکز خرید و ۴ طبقه فوقانی آن، اداری می باشد و دو طبقه زیر زمین، پارکینگ ماشین است. این مرکز خرید طی سال های ۱۹۸۶ تا ۱۹۹۱ در آنکارا ساخته شد و اکنون یکی از زیباترین مرا کز خرید این شهر به حساب می آید.

مجتمع تفریحی تجاری تونالی هیلمی کادسی

مجتمع تونالی هیلمی کادسی از شیک ترین مرا کز خرید آنکارا و مکانی مناسب برای تفریح و گردش می باشد. این مکان به خاطر مغازه های شیک، فروشگاه های لوازم موسیقی، کافه تریا ها ، پاساژها و سینماهایش از معروف ترین مراکز خرید آنکارا محسوب می آید.

 مرکز خرید آنکا (AnkaMall Shopping Center)

مجتمع تجاری آنکا در سال ۲۰۰۶ ، به مرکز خرید مایگروز ( Migros ) که قبلاً بزرگترین مرکز خرید ترکیه با وسعت ۱۲۰ هزار متر مربع بود افزوده شد و آنکا مال با مجموع سیصد هزار مترمربع وسعت پدید آمد. آنکا مال دومین مرکز خرید بزرگ در ترکیه بعد از مرکز خرید جواهیر (Çevahir Mall ) استانبول است. این مرکز ۳۰۰ فروشگاه دارد و در شمال غربی مرکز شهر آنکارا، در ا کوپرو (Akköprü) قرار گرفته است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *