• نوع دانشگاه
 • شهر
 • رتبه دانشگاه
 • نحوه پذیرش
 • خصوصی
 • آنکارا
 • 91
 • شرکت در آزمون های ورودی دانشگاه
  و یا
  بدون شرکت در آزمون ورودی

دانشگاه مدیپل یک دانشگاه خصوصی است که در سال 2009 توسط بنیاد آموزش و بهداشت ترکیه در شهر استانبول تاسیس شده است و شعبه دوم آن در شهر آنکارا می باشد. این دانشگاه یکی از بهترین و پیشرفته ترین دانشگاه های موجود در کشور ترکیه است و امکانات گوناگون و فراوانی را برای دانشجویان خود فراهم آورده است. از همین رو بسیاری از دانشجویان ترک و خارجی این دانشگاه را برای ادامه ی تحصیل خود در این کشور انتخاب می کنند و دانشگاه مدیپل تبدیل به یکی از پر متقاضی ترین دانشگاه های این کشور شده است.
یکی از بهترین ویژگی ها و نکات مثبت دانشگاه مدیپل تدریس به زبان انگلیسی است که تحصیل را برای دانشجویان بین المللی راحت تر می کند. شهریه های دانشگاه مدیپل با توجه به رشته های تحصیلی و مقطع مورد نظر، با یک دیگرمتفاوت است.

رشته های تحصیلی دانشگاه مدیپل

در این دانشگاه رشته های گوناگونی چون پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، تغذیه، حقوق، توانبخشی و ورزش درمانی، مدیریت بهداشت، پرستاری، آموزش از راه دور، تحصیلات تکمیلی، آموزش مستمر، موسیقی سنتی ترکی، روانشناسی، مهندسی الکترونیک و بیومدیکال، پرورش کودک، مامایی، شنوایی سنجی و … تدریس می شود.

رنکینگ دانشگاه مدیپل

دانشگاه مدیپل توانسته است با رتبه 1001 مکان آموزشی بسیار مناسبی برای دانشجویان بین المللی باشد.

نحوه ورود و ثبت نام در دانشگاه مدیپل

دانشجویان جهت تحصیل در این دانشگاه می توانند از دو روش اقدام کنند. در روش اول آن ها موظف به شرکت در آزمون های ورودی می باشند و در روش دوم می توانند بدون شرکت در آزمون های ورودی نیز در این دانشگاه ثبت نام کنند. هم چنین دانشجویان می توانند از امکانات و بورسیه های تحصیلی دانشگاه نیز بهره مند شوند.

امکانات دانشگاه مدیپل

از امکانات گسترده دانشگاه مدیپل می توان به خوابگاه های دخترانه و پسرانه، کتابخانه مرکزی، لابراتوار های پزشکی، اینترنت رایگان، بیمارستان های 515 تخته، ایجاد امکانات تحقیقاتی جهت کمک به دانشجویان و …. اشاره کرد.

شهریه دانشگاه مدیپل آنکارا

در زیر شهریه برخی از رشته های تحصیلی را جهت نمونه برای شما ذکر می کنیم :
رشته پزشکی ( به زبان انگلیسی ) : 29000 دلار
رشته پزشکی ( به زبان ترکی ) : 23000 دلار
رشته داروسازی ( به زبان انگلیسی ) : 10450 دلار
رشته داروسازی ( به زبان ترکی ) : 9500 دلار
رشته دندانپزشکی ( به زبان ترکی ) : 18500 دلار
( شهریه های تحصیلی به صورت سالیانه می باشند. )

جهت آشنایی بیشتر با دانشگاه مدیپل و سایر دانشگاه های ترکیه و هم چنین نحوه ثبت نام در این دانشگاه می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. توران پشتیبان آموزشی شما در تمامی مراحل تحصیل است.

همین حالا مشاوره رایگان تحصیل در دانشگاه های ترکیه بگیرید!