طبق آخرین اخبار به دست آمده از اداره ی مهاجرت ترکیه، اقامت توریستی از ابتدای ژانویه 2020 دیگر تمدید نخواهد شد.این مسئله که در سال های گذشته قانونا به تصویب رسیده بوده است از ابتدای ژانویه اجرا خواهد شد.
این قانون شامل ایرانیان و سایر کشورها می باشد اما اروپائیان همچنان می توانند از طریق این اقامت اقدام کنند.
ایرانیان عزیزی که تا قبل از ژانویه 2020 از طریق اقامت توریستی اقدام کرده اند تا یکسال آینده این اقامت برای آنها تمدید خواهد شد .
این قانون حجم زیادی از ایرانی ها و خارجی های مقیم ترکیه را دچار مشکل خواهد کرد و توران پارس طبق تجربه امیدوار است که در آینده شاهد اصلاحیه و تغییراتی در این قانون باشیم. جدید ترین اخبار دراین حوزه به سرعت در اختیار شما هم وطنان عزیز قرار خواهد گرفت.
با توجه به شرایط موجود توران پارس به خانواده هایی که قصد اقامتی مطمئن در ترکیه را دارند پیشنهاد می کند که از یکی از انواع اقامت ها که در ادامه خلاصه ای از آن ها را برایتان بازگو میکنیم،اقدام کنند.
1) ثبت شرکت در ترکیه : شما می توانید با راه اندازی یک کسب و کار (از یک رستوران کوچک تا یک کارخانه) برای گرفتن اقامت ترکیه اقدام کنید و لازمه ی آن ثبت شرکت (ATO) به نام شماست.به طبع آن شما می توانید برای اعضای خانواده ی خود هم اقامت بگیرید.
2) می توانید در یک شرکت یا کارخانه استخدام شوید و از این طریق ویزای کاری(چالش مای ایزین) دریافت کنید.
3) اخذ شهروندی ترکیه : با سرمایه گذاری 250 هزار دلاری به شما و اعضای خانواده تان پس از مدتی کوتاه اقامت داده خواهد شد.
4) از طریق اورنجی یا دانش آموزی که با ثبت نام در مدارس ترکیه ، دانش آموز می تواند اقامت دریافت کند. پدر و مادر او هم می توانند از طریق او اقدام کنند. توجه داشته باشید این اقامت تنها درصورتی است که دانش آموز در مدارس ترکیه ای ثبت نام کند.
5)از طریق ثبت نام و تحصیل در دانشگاه های ترکیه
6)خرید یک ملک در ترکیه با حداقل مبلغ 100 هزار لیر که متداول ترین و ساده ترین روش دریافت اقامت است.

جهت مشاوره ثبت شرکت ، خرید ملک،سرمایه گذاری و تحصیل با کارشناسان ما تماس بگیرید. مجموعه توران پارس آماده هرگونه پاسخ گویی به شما عزیزان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *