آکواریوم آکوا وگا

آکواریوم آکوا وگا

آکواریوم آکوا وگا

بدون شک تماشای ماهی های کوچک و بزرگ مهم ترین تفریح برای افرادی است که آکوا وگا را برای گردش انتخاب کرده اند اما علاوه بر این کار، فعالیت های دیگری هم در این مجموعه تفریحی وجود دارد؛ مثل:

عکاسی:آکواریوم آکوا وگا یکی از بهترین لوکیشن ها برای عکاسی در آنکاراست؛ حتا اگر تنهایی سفر می کنید و یا دوربینی حرفه ای ندارید اصلا نگران نباشید؛ زیرا افرادی در تونل این آکواریوم حاضر هستند که از بازدیدکننده ها عکس می گیرند.

پیاده روی:در داخل و خارج محوطه آکواریوم آکوا وگا مسیرهای مناسبی برای پیاده روی وجود دارد، بنابراین کفش مناسب پیاده روی به پا کنید و حسابی از فضای اطراف لذت ببرید.

برای رفاه بیشتر بازدیدکننده های آکواریوم آکوا وگا، در این مجموعه امکاناتی را فراهم کرده اند از جمله:

امکان برگزاری انواع جشن ها: آکوا وگا برای تان این فرصت را فراهم می کند تا خاطره های به یادمانی را در برای خود و دوستان تان رقم بزنید. در اینجا می توانید جشن تولد، سالگرد ازدواج و حتا جلسه های کاری خود را برگزار کنید. افراد زیادی در این مجموعه تفریحی از فرد مورد علاقه شان درخواست ازدواج می کنند زیرا در آکوا وگا امکانی وجود دارد که داماد می تواند زیر آب و با غواصی، پیشنهاد خود را اعلام کند.

تورهای گردشی: مسوولان آکوا وگا این امکان را برای دانش آموزان مدارس ابتدایی و مهدکودک ها فراهم کردند تا با پرداخت نیمی از هزینه بلیت بزرگسالان، از این آکواریوم زیبا دیدن کنند.

کافی شاپ آکوا: در آکوا وگا می توانید در کنار تماشای آبزیان جورواجور، از نوشیدن یک فنجان چای یا قهوه نیز لذت ببرید. تنها کافیست به کافه آکوا که داخل مجموعه مستقر است، مراجعه کنید.

فروشگاه سوغات: اگر علاقه مندید که برای اطرافیان خود سوغاتی تهیه کنید، در آکوا وگا فروشگاه کوچکی وجود دارد که سوغات جذابی را عرضه می کنند. در این مغازه از خوراکی گرفته تا کتاب های علمی یافت می شود.

امکانات عمومی: سرویس بهداشتی، آب آشامیدنی، آسانسور.